2,5 - roczna współpraca profesora z buskim ZOZ

Dodał: lukasz Data: 2019-05-17 12:19:17 (czytane: 2352)

Liczne telefony kierowane od pacjentów do szpitala, w których bardzo pozytywnie oceniane są konsultacje prof. nadzw. dr hab. n. med. Krzysztofa Bieleckiego udowadniają, że pomoc, czy rada lekarska tak znakomitego fachowca jest Państwu niezwykle potrzebna.

DSC_0686.JPG

Warto dodać, iż mija już 2,5 - roku odkąd prof. nadzw. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki rozpoczął współpracę z naszym szpitalem. Zachęcamy do skorzystania z tej niecodziennej okazji. Informacje oraz zapisy na wizytę odbywają się w Poradni Chirurgii Ogólnej osobiście lub pod numerem telefonu 378 24 01 do 09, wew. 314 .

Ł.Ch.

POZ przy buskim szpitalu – uruchomiono dodatkowy gabinet dla dzieci

Informuję, że od dnia 16 maja br., w POZ przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, zostaje otwarty dodatkowy gabinet pediatryczny....