Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna teraz w ZOZ

Dodał: Urszula Data: 2017-09-26 07:49:12 (czytane: 15469)

Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju uprzejmie informuje pacjentów Powiatu Buskiego, iż od dnia 1 października 2017 r. (niedziela) w naszej placówce świadczona będzie Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna.

W zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) świadczenia udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz w soboty, niedziele i inne dni ustawowo wolne od pracy w godzinach od 8.00 do  8.00 dnia następnego. Świadczenia Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej są bezpłatne (dla osób ubezpieczonych) i udzielane bez skierowania ( więcej informacji na stronie http://www.nfz-kielce.pl/aktualnosci/komunikat-dla-pacjentow,2705.html )

UWAGA!!!

Świętokrzyskie Centrum Ratownictwa Medycznego i Transportu Sanitarnego (Pogotowie Ratunkowe) Oddział w Busku-Zdroju przy ul. Partyzantów 4, nadal świadczy usługi całodobowo w przypadku nagłego wypadku czy zdarzenia medycznego wymagającego takiej interwencji. W razie zagrożenia życia należy bezwzględnie telefonować pod numer alarmowy Pogotowia Ratunkowego 999 lub 112.

Telefon do Nocnej i Świątecznej Opieki Zdrowotnej – 41 378 24 09