Święty Mikołaj w buskim szpitalu

Dodał: Urszula Data: 2017-12-06 13:55:40 (czytane: 4834)

W dniu 6 grudnia wszyscy, a w szczególności najmłodsi czekają z utęsknieniem na Świętego Mikołaja.

Dlatego też Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku - Zdroju, jak co roku, przygotował niespodziankę dla najmłodszych pacjentów hospitalizowanych w naszej placówce. Święty Mikołaj wręczał paczki naszym milusińskim, za co serdecznie dziękujemy sponsorom.

image057.jpg

Miłą niespodzianką była niezapowiedziana wizyta na oddziale Starosty Buskiego Jerzego Kolarza, który wraz z dyrektorem szpitala Grzegorzem Lasakiem rozdawał najmłodszym pacjentom słodkości, życząc jednocześnie szybkiego powrotu do zdrowia.

image058.jpg

image060.jpg

image059.jpg

Uprzejmie informuję, że Pani Beata Szydło, Prezes Rady Ministrów, powołała z dniem 30 października 2017 r. na stanowisko Rzecznika...