POZ w buskiej lecznicy stale się rozwija

Dodał: Data: 2018-01-03 14:08:18 (czytane: 2144)

Z satysfakcją informuję, że Podstawowa Opieka Zdrowotna buskiego szpitala cieszy się coraz większym uznaniem wśród pacjentów. Gabinety mieszczą się na parterze budynku administracji, do którego przystosowany jest podjazd dla osób niepełnosprawnych i bezpłatny parking.

20170623_140132.jpg

Zachęcamy wszystkich pacjentów do korzystania z kompleksowych usług medycznych dostępnych w naszej placówce, wypełniając deklarację przystąpienia do lekarza rodzinnego POZ. Deklarację wyboru Świadczeniodawcy Udzielającego Świadczeń z zakresu Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Lekarza POZ, są dostępne do wypełnienia w naszej placówce od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 14:35 w rejestracji POZ-tu. Wyboru lekarza POZ można dokonać nieodpłatnie nie częściej niż trzy razy w ciągu roku kalendarzowego. Pracownicy służą pomocą przy wypełnianiu deklaracji. W razie wątpliwości i pytań proszę telefonować pod numer 41-378-24-01 wew. 343.

Rejestracja do poradni odbywa się codziennie od godziny 8:00 osobiście lub telefonicznie pod numerem 41-378-21-01 wew. 343, 231.

Dzięki przystąpieniu do naszego POZ-tu pacjent korzysta z szerokiego wachlarza poradni specjalistycznych, pełnej diagnostyki (Laboratorium, RTG, USG, Rezonans Magnetyczny, Tomograf Komputerowy, Pracownia Mammograficzna), wykwalifikowanej kadry medycznej,  specjalistycznych oddziałów szpitalnych - dysponujących nowoczesnym sprzętem i aparaturą medyczną.

O kompleksowości świadczonych przez nas usług medycznych świadczy również fakt, iż w jednej lokalizacji mieszczą się punkty poboru materiału do badań laboratoryjnych wraz z punktem poboru materiału do badań dla dzieci. Wychodząc naprzeciw pacjentom wydłużyliśmy czas pracy tych punktów pobrań (od poniedziałku do piątku od 7:15 do godziny 11:00), a badania w trybie pilnym (cito) dla naszych kontrahentów wykonywane są całodobowo w dziale diagnostyki laboratoryjnej szpitala.
Zachęcamy  więc do przystąpienia do naszego POZ-tu, który cieszy się coraz większym uznaniem, biorąc pod uwagę kompleksowość, fachowość i sprawne realizowanie usług medycznych.

Konsultacje Prof K.Bieleckiego

Przypominamy specjalista z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki będzie udzielał konsultacji...