Coraz większe grono pacjentów prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Bieleckiego.

Dodał: lukasz Data: 2018-04-27 14:49:21 (czytane: 2925)

Cykliczne konsultacje prof. Krzysztofa Bieleckiego przyciągają coraz większą rzeszę pacjentów, nie tylko z powiatu buskiego, ale i z całej Polski.

Konsultacje te dotyczą różnorodnych, często trudnych i skomplikowanych przypadków medycznych, w tym także przypadków onkologicznych. Jak wiadomo Pan profesor jest specjalistą z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej. Badania pacjentów i w konsekwencji postawiona przez profesora trafna diagnoza, jest często początkiem udanego procesu leczenia.

bielecki1.jpg

Przypominamy o kolejnym terminie konsultacji prof. dr hab. n. med. Krzysztofa Bieleckiego, która obędzie się 11 maja 2018 r. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z wizyty u znanego i doświadczonego lekarza.

L.CH.

Badanie RTG w buskim szpitalu – jednak blisko pacjenta

Jak się okazuje rośnie liczba niezadowolonych pacjentów ze zmiany lokalizacji wykonywanych zdjęć RTG przez przychodnię przy ul. Sądowej...