Dar od WOŚP dla buskiego szpitala

Dodał: Kasia Data: 2018-05-14 08:14:23 (czytane: 2620)

Składam serdeczne podziękowania Fundacji WOŚP za kolejne wsparcie w potrzebach naszego szpitala.

1_1.jpg

Tym razem fundacja przekazała naszemu szpitalowi Pulsoksymetr. Aparat radical 7 to nieinwazyjny monitor do pomiaru saturacji krwi tętniczej tlenem, częstości tętna oraz wskaźnika perfuzji wraz z opcjonalnym pomiarem stężenia hemoglobiny. Aparat ten może być stosowany zarówno jako moduł przenośny jak i samodzielny monitor.

2_1.jpg

Dzięki tej darowiźnie, a także wcześniejszym Oddział Pediatryczny zaliczany jest do jednego z lepiej wyposażonych w aparaturę i sprzęt medyczny.

Unijne pieniądze na hospicjum w Busku-Zdroju.

Po długim okresie oczekiwania w dniu 9 maja br. została podpisana umowa na dofinansowanie budowy planowanego już od ponad 18 lat budynku...