Hospicjum, ZOL, DPS – pomoc, rada, wsparcie.

Dodał: Kasia Data: 2018-05-14 12:08:38 (czytane: 4979)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodzin pacjentów hospitalizowanych w naszym szpitalu, a wymagających opieki hospicyjnej lub w ramach zakładu opiekuńczo - leczniczego, z dniem 14 maja br., powołano w ZOZ w Busku-Zdroju na stanowisko koordynatora pracy sekretarek medycznych Panią mgr Urszulę Kułakowską – sekretarkę medyczną Oddziału Geriatrycznego.

urszula_1.jpg

Jednocześnie Pani Urszula Kułakowska pełni funkcję koordynatora we wszystkich sprawach związanych z pomocą pacjentom i ich rodzinom w zakresie umieszczania osób w hospicjach lub zakładach opiekuńczo - leczniczych. W szczególności Pani koordynator pomaga w nawiązaniu kontaktów z poszczególnymi placówkami, pomaga w wypełnieniu dokumentów, służy radą i wsparciem.

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat, dała się poznać jako osoba odpowiedzialna i kompetentna, zdobywając zaufanie współpracowników, pacjentów oraz dyrekcji.

Kontakt z Panią koordynator na Oddziale Geriatrycznym (41) 378 24 01 wew. 306

Mam nadzieję, że Pani Urszula będzie wsparciem dla wielu często zagubionych osób, szukających dla swoich najbliższych pomocy paliatywnej i leczenia długoterminowego.

Serdecznie gratuluję

Dar od WOŚP dla buskiego szpitala

Składam serdeczne podziękowania Fundacji WOŚP za kolejne wsparcie w potrzebach naszego szpitala. ...