Informacja dla pacjentów!

Dodał: lukasz Data: 2018-07-26 12:02:45 (czytane: 2515)

Uprzejmie informuję, że w związku z pracami remontowymi w Oddziale Chirurgii Urazowo - Ortopedycznej występują znaczne uciążliwości dla pacjentów spowodowane wymianą drzwi do sal, malowaniem sal itp.

logozozb.jpg

Okres letni, jest najlepszym momentem na przeprowadzenie tego rodzaju prac ze względu na stosunkowo mniejszą ilość pacjentów leczonych w oddziale. Pozostałe pory roku szczególnie jesień i zima, gdzie nasila się ilość urazów u pacjentów, (złamania, zwichnięcie, stłuczenia), nie sprzyjają realizacji tego zadania.

Zakończenie remontu przewidywane jest do 31 sierpnia br.

W związku z powyższym bardzo proszę o korzystanie w tym czasie z innych placówek medycznych zaopatrujących pacjentów ortopedycznych. W trakcie prac remontowych realizowane będą natomiast zabiegi ortopedyczne planowe w pododdziale endoprotez zlokalizowanym w innej części naszego szpitala.

Bardzo proszę o wyrozumiałość. Mam nadzieję, że zauważalne efekty po remoncie zrekompensują chwilowe niedogodności.

Uwaga!

W celu skrócenia kolejek do Poradni Ortopedycznej, uruchomiono od pewnego czasu drugi gabinet lekarski. Nasi lekarze specjaliści przyjmują więc codziennie od poniedziałku do piątku w dwóch gabinetach lekarskich.

Oddział Gruźlicy i Chorób Płuc Buskiego Szpitala - a jednak się dało !!!

Z ogromną satysfakcją informuję, że odkąd Oddziałem Gruźlicy i Chorób Płuc kieruje Pani doktor Katarzyna Cysewska posiadająca dwie...