Promocja na zabiegi rehabilitacyjne w buskim ZOZ.

Dodał: lukasz Data: 2018-09-07 09:16:06 (czytane: 4106)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów chcących skorzystać z odpłatnych zabiegów rehabilitacyjnych, Szpital Powiatowy w Busku-Zdroju wprowadził z dniem 1 września br., ceny promocyjne na pełny zakres zabiegów oferowanych w naszej placówce.

Jak twierdzi Pan Przemysław Kędziora – kierownik Działu Rehabilitacji Leczniczej, znacząca grupa pacjentów chciałaby skorzystać z zabiegów oferowanych w naszym szpitalu, jednakże zasady obowiązujące w Polsce tzw. „kolejkowanie pacjenta” powodują, że pomimo ewidentnego zapotrzebowania na tego rodzaju leczenie, pacjent zostaje wpisany w kolejkę osób oczekujących.

Wprowadzona promocja jest więc wyjściem naprzeciw osobom potrzebującym szybkich świadczeń leczniczych. Aby skorzystać z promocji, nie jest wymagane skierowanie. Najbliższy czas pokaże, czy nasza propozycja spotka się z pozytywnym oddźwiękiem ze strony pacjentów.

Zachęcam do skorzystania z tej niecodziennej oferty, w której zaproponowane ceny, są właściwie osiągalne dla większości osób. Pracownicy Działu Rehabilitacji Leczniczej, są już ludźmi doświadczonymi, dlatego gwarantujemy Państwu wysoką jakość naszych usług za bardzo przystępną cenę (najtaniej w Powiecie Buskim).

Poniżej cennik świadczonych usług w ramach pakietów dedykowanych dla konkretnych schorzeń.

Kierownik Działu Rehabilitacji Leczniczej ZOZ

Przemysław Kędziora

pakiet_promocyjny_1.jpg

pakiet_promocyjny_2.jpg

cennik_promocyjny.jpg

Nowa aparatura i sprzęt medyczny dla buskiej lecznicy.

Dobra współpraca pomiędzy ZOZ a Powiatem Buskim, jak również pozytywna ocena podejmowanych działań w buskim szpitalu owocuje w postaci...