100 badań na 100 – lecie NIEPODLEGŁOŚCI

Dodał: lukasz Data: 2018-11-09 12:52:55 (czytane: 2605)

Wpisując się w narodowe obchody okrągłej 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Szpital Powiatowy w Busku-Zdroju przeprowadzi akcję, wykonując dodatkowe 100 bezpłatnych badań anty - HCV (badania przeciwciał na wirusowe zapalenie wątroby typu C).

Do wykrycia zakażenia wystarczy jedno badanie niewielkiej ilości krwi z opuszka palca, następnie przez 2 -3 minuty oczekujemy na wynik badania. Przeciw wirusowi nie można się zaszczepić.

Sprawdź w jakim stopniu ryzyko dotyczy również Ciebie!

Badania mogą być wykonane w siedzibie ZOZ lub poza szpitalem, w miejscu wcześniej ustalonym.

Badania cieszą się dużą popularnością, stąd przy okazji upamiętnienia 100 – lecia odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości, zapraszamy do ich wykonania

50pic.jpg

Kliknij aby powiększyć