Skorzystaj z bezpłatnych badań

Dodał: lukasz Data: 2018-11-30 13:46:40 (czytane: 2501)

Uprzejmie informuję mieszkańców Gminy Solec-Zdrój, że w dniu 2 grudnia 2018r., w godzinach od 9:00 do 14:30 zostaną wykonane przez pracowników buskiego szpitala bezpłatne testy HCV. Badania zostaną wykonane w DPS w Świniarach i dedykowane są dla wszystkich zainteresowanych.

Do wykrycia zakażenia wystarczy jedno badanie niewielkiej ilości krwi z opuszka palca, następnie przez 2 -3 minuty oczekujemy na wynik badania. Przeciw wirusowi nie można się zaszczepić.

Sprawdź w jakim stopniu ryzyko dotyczy również Ciebie!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

Zespół Placówek Caritas w Świniarach  Kierownik DPS w Świniarach Izabela Galus

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. Św. Stanisława B.M. ks. proboszcz Sławomir Grabiec

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak

HCV_Swiniary.jpg