Święty Mikołaj pamięta o najmłodszych pacjentach

Dodał: lukasz Data: 2018-12-07 10:44:17 (czytane: 2844)

Dzień 6 grudnia, to tradycyjnie święto wszystkich dzieci.

Jak co roku, w Oddziale Pediatrycznym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku - Zdroju, przygotowano niespodziankę dla naszych najmłodszych pacjentów. Święty Mikołaj na podstawie pięknie zaśpiewanej piosenki czy wyrecytowanej kolędy, wręczał paczki z upominkami naszym milusińskim.

Kolejną bardzo miłą niespodzianką, okazała się wizyta młodzieży ze Szkolnego Koła Wolontariatu z Młodzaw, pod opieką Pani Pauliny Sobieszczańskiej. Młodzi wolontariusze rozdali słodkie upominki i spędzili chwilę czasu z pacjentami naszego oddziału.

Dziękuję wszystkim sponsorom, wolontariuszom i pracownikom Oddziału Pediatrycznego za zorganizowanie tak miłej i sympatycznej inicjatywy dla dzieci przybywających w tym czasie w szpitalu.

Przebadano blisko dwustu mieszkańców Parafii Świniary

Kolejna akcja profilaktyczna bezpłatnych badań w kierunku wykrywania wirusowego zapalenia wątroby typu C, spotkała się z dużym zainteresowaniem...