Buska ginekologia, położnictwo i neonatologia w nowej odsłonie

Dodał: lukasz Data: 2019-02-21 13:03:33 (czytane: 5859)

Z satysfakcją informujemy, że zakończyliśmy prace modernizacyjne na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym i Neonatologicznym naszego szpitala.

W trakcie prac okazało się, że największym wyzwaniem była modernizacja Traktu Porodowego, na którym od wielu lat nie odbywały się już porody, ponieważ nie spełniał on żadnych wymogów sanitarno – epidemiologicznych. Porody odbywały się w małej sali tzw. porodów rodzinnych.

Prace modernizacyjne w zdecydowanej większości zostały zrealizowane ze środków własnych ZOZ, a także przy wsparciu finansowym Powiatu Buskiego, na wykonanie wentylacji i klimatyzacji Traktu Porodowego.

Przy tej okazji pragnę złożyć podziękowanie wszystkim pracownikom szpitala biorącym bezpośredni udział w realizacji  zamierzenia, oraz Radnym i członkom Zarządu Powiatu Buskiego.

Kiedy w innych szpitalach likwiduje się oddziały ginekologiczno – położnicze, my dokonaliśmy głębokiej modernizacji i mamy nadzieję, że wykwalifikowany i doświadczony personel i nowe oblicze oddziałów,  będą pozytywnie odebrane przez nasze pacjentki i ich rodziny.

Poniżej w galerii zdjęć Oddział Ginekologiczno – Położniczy z Traktem Porodowym (od wielu lat wyłączonym z użytkowania) przed modernizacją, następnie układ wentylacyjny i klimatyzacyjny przed zabudową oraz stan obecny oddziału z Traktem Porodowym spełniającym wymogi sanitarno – epidemiologiczne.

STUDENCIE MEDYCYNY ZŁÓŻ WNIOSEK O STYPENDIUM!!!

Zarząd Powiatu Włoszczowskiego zachęca studentów kształcących się na kierunkach medycznych do składania wniosków o przyznanie stypendium...