Zabiegi endoprotezoplastyki w nowej lokalizacji

Dodał: lukasz Data: 2019-04-16 12:21:55 (czytane: 2257)

Dobiegają końca prace modernizacyjne związane z wygospodarowaniem dodatkowych sal dla pacjentów Pododdziału Endoprotez.

Obecnie Pododdział znajduje się w nowej lokalizacji, tj. na parterze budynku głównego Szpitala. Stanowi to ogromne ułatwienie dla pacjentów z chorobami narządu ruchu.

Prace realizowane są bez zakłóceń, zgodnie z planem i już niebawem nasi pacjenci będą przebywać w funkcjonalnym i nowoczesnym oddziale.

Wartość zadania to kwota -  233 001, 30 zł, w tym dotacja z budżetu Powiatu Buskiego - 212 082,89 zł.

Zapraszam do korzystania z naszych usług. Doświadczona i profesjonalna kadra medyczna gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług zdrowotnych.