Międzynarodowy Dzień Położnej

Dodał: lukasz Data: 2019-05-08 12:34:53 (czytane: 2088)

Praktycznie każda profesja znajduje w kalendarzu miejsce na swoje święto. Dlatego w dniu 8 maja pamiętamy o naszych położnych.

W tym szczególnym dniu, składamy Paniom wyrazy głębokiego uznania, szacunku i podziękowanie za to, że każdego dnia otaczacie swoje pacjentki fachową i troskliwą opieką. Doceniając Wasz profesjonalizm, pragnę szczególnie podziękować za wrażliwość i zrozumienie, dzięki którym nasze pacjentki czują, że w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju mają najlepszą opiekę.

To Wy drogie Panie, w dużej mierze, poprzez swoją codzienną pracę budujecie pozytywny wizerunek nie tylko Oddziału Ginekologiczno – Położniczego ale i szpitala. Przyjście na świat młodego człowieka niech będzie dla Was ogromną satysfakcją i powodem spełnienia szczególnej i doniosłej, społecznej roli.

Życzę wszelkiej zawodowej i osobistej pomyślności

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak oraz personel szpitala.

9002_kwiaty_dream_8003_001_2.jpg

Święto Konstytucji 3 Maja z udziałem delegacji buskiego szpitala

W dniu 3 maja 2019r. obchodziliśmy 228 rocznicę uchwalenia polskiej Konstytucji...