Nowy aparat RTG już wkrótce w buskim szpitalu

Dodał: lukasz Data: 2019-09-13 14:26:16 (czytane: 2472)

Trwają prace adaptacyjne w celu przygotowania pomieszczenia pod drugi, w pełni cyfrowy aparat diagnostyczny RTG. Już niebawem, nasi pacjenci będą mogli korzystać z tego najnowocześniejszego urządzenia.

W ramach zadania pod nazwą: ,,Dostawa aparatu RTG wraz z adaptacją i dostosowaniem pomieszczeń pod Pracownię RTG w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju", firma Ado-Med. Sp. z. o. o.  dostarczy i uruchomi aparat RTG, którego wartość wynosi – 829 693, 22 zł.

Aparat ten zostaje zakupiony w całości ze środków własnych ZOZ, a planowany termin uruchomienia drugiej pracowni RTG to koniec listopada br.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z najnowocześniejszej aparatury medycznej zakupionej przez buski szpital.

Punkt Obsługi NFZ w Kielcach przeniesiony