Buski Szpital z myślą o seniorach

Dodał: lukasz Data: 2019-09-19 12:51:01 (czytane: 2097)

W ramach stałego doposażania Szpitala Powiatowego w Busku-Zdroju w nowoczesną aparaturę i sprzęt medyczny, zakupiliśmy tym razem materace przeciwodleżynowe oraz urządzenie do aktywnego transportu pacjentów z przeznaczeniem dla naszego Oddziału Geriatrycznego.

ger1__1_.jpg

Urządzenia te w znaczny sposób poprawiają komfort leczenia, geriatrycznych pacjentów. Odleżyny to spory problem dotykający głównie osób leżących, natomiast urządzenie do aktywnego transportu pozwoli na łatwiejsze przemieszczanie się pacjenta z problemami ruchowymi.

ger1__2_.jpg ger1__3_.jpg

Wkrótce zaprezentujemy kolejne urządzenia i aparaturę medyczną z przeznaczeniem na pozostałe oddziały szpitalne.

Nowy aparat RTG już wkrótce w buskim szpitalu

Trwają prace adaptacyjne w celu przygotowania pomieszczenia pod drugi, w pełni cyfrowy aparat diagnostyczny RTG. Już niebawem, nasi...