Dodatkowa opieka psychologiczna w buskim szpitalu

Dodał: lukasz Data: 2019-10-17 11:30:35 (czytane: 3808)

Miło nam poinformować, że z dniem 1 XI 2019r. współpracę z naszym szpitalem podejmie pani Katarzyna Musiał - psycholog / psychoterapeuta.

20191017_091748_1.jpg

na zdjęciu od lewej strony:kierownik Działu Organizacyjno - Prawnego Barbara Domagała - Maruniak, dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju Grzegorz Lasak, Katarzyna Musiał

Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że pacjenci, ale także ich rodziny, w bardzo różny sposób reagują na wiadomość o chorobie własnej lub bliskiej osoby. W takich sytuacjach nie wystarczy tylko i wyłącznie rozmowa z lekarzem lub pielęgniarką, ale konieczna jest często pomoc psychologa. Mamy nadzieję, że praca p. Katarzyny Musiał wpłynie na zmianę samopoczucia u naszych pacjentów często przestraszonych chorobą, a także u ich bliskich.

20191017_092802_1.jpg

na zdjęciu od lewej strony: Jacek Stachurski, Katarzyna Musiał

Przypominamy, także, że od stycznia 2019r. w naszym szpitalu pracuje p. Jacek Stachurski wykonujący u pacjentów zabiegi masażu leczniczego, co dla osób z problemami narządu ruchu i po przebytych operacjach ortopedycznych jest nieocenioną pomocą.

Poprzez tego rodzaju działania staramy się wzmacniać ofertę naszego szpitala.

Dyrektor ZOZ Busku-Zdrój