Życzenia dla pracowników ZOZ w Busku-Zdroju

Dodał: lukasz Data: 2019-10-18 07:56:10 (czytane: 2017)

W dniu św. Łukasza, patrona pracowników Służby Zdrowia, pragniemy złożyć Państwu wyrazy uznania oraz podziękowania za trudną codzienną pracę.

Dziękujemy za ofiarność i zaangażowanie w działaniach na rzecz pacjenta. Podejmując się misji ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka zasługujecie Państwo na najwyższe uznanie i szacunek.

Życzymy Wam osobistej satysfakcji z tej trudnej, wymagającej i niezwykle odpowiedzialnej pracy.

Niech spełnią się Państwa najskrytsze marzenia, te zawodowe i prywatne.

Ze swojej strony deklarujemy dalszą, owocną pracę na rzecz budowania dobrej opinii o zakładzie i dążenie do stabilizacji ekonomicznej.

Sobowski.jpgDyrektor.jpg

2015_01_28_10_47_19_13281_1000x.jpg

Dodatkowa opieka psychologiczna w buskim szpitalu

Miło nam poinformować, że z dniem 1 XI 2019r. współpracę z naszym szpitalem podejmie pani Katarzyna Musiał - psycholog / psychoterapeuta....