Jubileusz 50-lecia pracy doktora Marcina Podeska

Dodał: lukasz Data: 2019-11-22 11:10:41 (czytane: 3875)

W listopadzie br. mija 50 lat pracy doktora Marcina Podeska w naszej placówce.

Warto przypomnieć, że w tym okresie, dr Marcin Podesek – specjalista chirurg, pełnił w naszym szpitalu różne funkcje, m.in. kierownika pogotowia ratunkowego - w czasach kiedy jeszcze jednostka ta była w strukturach szpitala, kierownika oddziału chirurgicznego, jak również sprawował funkcję Dyrektora Naczelnego ZOZ w latach 1981 - 1990. Obecnie jubilat kieruje Izbą Przyjęć naszego szpitala, oraz udziela świadczeń medycznych w Poradni Chirurgicznej. Jest także biegłym sądowym.

LCH_1427.JPG

Na zdjęciu od strony lewej stoją: Dyrektor ZOZ Grzegorz Lasak, kierownik Działu Organizacyjno-Prawnego Barbara Domagała-Maruniak, Z-ca Głównego Księgowego Jolanta Kamińska, doktor Marcin Podesek, kierownik Działu Kadr Monika Rogowska, Pielęgniarka Naczelna Jadwiga Maciejska, Z-ca Dyrektora ds. Lecznictwa Mariusz Sobowski.

W imieniu wszystkich pracowników, z okazji jubileuszu 50-lecia pracy zawodowej w naszej placówce, złożono dr Marcinowi Podeskowi serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne lata działalności na rzecz niezliczonej liczby pacjentów, życząc mu  przy okazji wielu sił i sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

LCH_1430.JPG

LCH_1431.JPG

Ł.Ch.

Tymczasowa zmiana lokalizacji Poradni Ortopedycznej