Nowy łącznik w buskim szpitalu

Dodał: lukasz Data: 2020-06-25 15:03:01 (czytane: 2402)

Informuję, że w ramach zadania o nazwie: „Dobudowa klatki nr 3 do szczytu Budynku Głównego Szpitala w celu dostosowania długości dojść ewakuacyjnych zgodnie z wymogami przepisów p/poż. wraz z łącznikiem pomiędzy Budynkiem Głównym Szpitala a Oddziałem Gruźlicy i Chorób Płuc”, na podstawie postępowania przetargowego, inwestycję realizuje: Przedsiębiorstwo Usługowo – Budowlane inż. Andrzej Król z Zagnańska.

Zwycięzca zaoferował najniższą wartość brutto inwestycji w kwocie: 1 549 800 zł, natomiast najwyższa oferta opiewała na kwotę 1 864 490,50 zł brutto. Inwestycja ta ma na celu wyeliminowanie wieloletnich uciążliwości spowodowanych tym, że część bazy diagnostycznej szpitala – np. pracownie  RTG, USG i inne – znajdują się w budynku głównym ZOZ, a tomograf komputerowy i rezonans magnetyczny w budynku Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc.

0lacznik.jpg

Po zakończeniu budowy pacjenci, a także pracownicy szpitala będą mogli korzystać z pełnej bazy diagnostycznej jaką oferuje nasz szpital, bez konieczności uciążliwego wychodzenia  na zewnątrz budynków.

Mam nadzieję, że realizowana inwestycja, spotka się z pozytywnym odbiorem naszych pacjentów, a pracownikom ułatwi wykonywanie codziennych, trudnych obowiązków zawodowych.

Proszę o zapoznanie się z poniższą grafiką, obrazującą zmianę organizacji ruchu przy Izbie Przyjęć szpitala i przestrzeganie wprowadzonych zasad w czasie budowy.

0grafika.jpg

1. Zamknięty dotychczasowy wjazd do Izby Przyjęć.

2. Tymczasowy wjazd do Izby Przyjęć na czas budowy.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszam.

Kondolencje