Badania laboratoryjne - zasady

Dodał: lukasz Data: 2020-09-02 10:49:00 (czytane: 2662)

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji Covid-19, przed pobraniem materiału do badania laboratoryjnego, nadal obowiązują zasady bezpieczeństwa tj.: telefoniczne ustalenie terminu i godziny wizyty, pomiar temperatury przy wejściu do budynku, wywiad przeprowadzony z pacjentem, jak również środki ochrony osobistej tj.: maski ochronne i rękawiczki jednorazowe.

Aby skorzystać z punktu pobrań należy wcześniej zatelefonować pod numer: (41) 378 24 01 wew. 276 lub 277, zostanie Państwu podany termin i godzina wizyty. Punkty działają od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:15 do 10:30.

UWAGA !

Przypominamy, że pacjenci zapisani do lekarza POZ z poniższych ośrodków,

ze względu na brak umowy ze Szpitalem Powiatowym w Busku-Zdroju, nie mogą korzystać z bezpłatnych badań diagnostycznych w buskiej lecznicy. Pacjenci z w/w ośrodków zdrowia mają możliwość wykonania badań w naszej placówce, jedynie za odpłatnością lub nieodpłatnie po złożeniu deklaracji przystąpienia do Podstawowej Opieki Zdrowotnej przy ZOZ w Busku-Zdroju.

Nie stój w kolejce, zadzwoń i umów termin i godzinę badania
(41) 378 24 01 wew. 276 lub 277