Wizyta Rektora WSUZ w naszym szpitalu

Dodał: lukasz Data: 2020-09-07 13:41:40 (czytane: 3205)

W dniu dzisiejszym tj. 07.09.2020r. odbyło się spotkanie z Rektorem Wyższej Szkoły Umiejętności Zawodowych w Pińczowie – Panem Doktorem Janem Główką w obecności Pań: Barbary Korczak – Dziekanem Wydziału Pielęgniarstwa i Jadwigi Makuch – opiekunką studentów pielęgniarstwa.

000x5.jpeg

Pan Rektor podziękował za dotychczasową, owocną współpracę i zaproponował jej kontynuację w zakresie realizacji nowych zajęć praktycznych dla studentów WSUZ w Pińczowie.

Nowy rozdział współpracy z uczelnią zapoczątkuje podpisanie umowy, tym razem na czas nieokreślony. Współpraca pomiędzy szpitalem a uczelnią przynosi korzyści wszystkim. Uczelnia realizując zajęcia dydaktyczne, dzięki buskiej placówce, może także realizować zajęcia praktyczne. Natomiast doświadczona kadra medyczna naszego szpitala, dzieli się swoją wiedzą ze studentami, prowadząc liczne wykłady ma uczelni.

Wkrótce do naszej placówki zawitają kolejne grupy studentów.

Ł.Ch.

Bez komentarza