Szpital stawia na ekologię

Dodał: lukasz Data: 2020-12-04 11:38:07 (czytane: 1772)

Dzięki wsparciu Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Pana Andrzeja Bętkowskiego, a także Starosty Buskiego Pana Jerzego Kolarza, zakończono zadanie o nazwie: „Poprawa efektywności energetycznej w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju poprzez wymianę grzejników oraz oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego na energooszczędne”.

LCH_8906.JPG

W ramach tego zadania dokonano kompleksowej wymiany oświetlenia wewnętrznego - w budynkach szpitala - na energooszczędne oświetlenie ledowe, wykonano oświetlenie zewnętrzne, jak również dokonaliśmy wymiany starych, żeliwnych kaloryferów na nowe tzw. „higieniczne” z zaworami termostatycznymi.

Składam serdeczne podziękowania Panu Marszałkowi Województwa Świętokrzyskiego za wsparcie tej proekologicznej inwestycji kwotą ponad 520 000 tysięcy złotych oraz Panu Staroście Buskiemu za wsparcie w kwocie 150 000 tysięcy złotych. Wkład własny ZOZ wyniósł 85 000 tysięcy złotych.

Serdecznie dziękuję

Chcesz poznać wynik Twojego testu na Covid-19?

Wejdź na pacjent.gov.pl...