Buska Ginekologia dla pacjentów z Covid-19

Dodał: lukasz Data: 2021-03-31 10:36:30 (czytane: 1523)

Ze względu na wzrastającą liczbę zachorowań na Covid-19 oraz na podstawie decyzji Wojewody Świętokrzyskiego z dnia 30.03.2021r. uprzejmie informuję, że aż do odwołania Oddział Ginekologiczno-Połozniczy - z dniem 31.03.2021r. - przeznaczony jest w całości do leczenia pacjentów ze stwierdzonym Covid-19.

Obecnie w naszym szpitalu funkcjonują następujące oddziały covidowe: Chorób Zakaźnych, Gruźlicy i Chorób Płuc, Chorób Wewnętrznych, Geriatryczny, Pediatryczny (dla dorosłych), oraz Ginekologiczno – Położniczy (zarówno kobiety jak i mężczyźni). Łączna liczba łóżek covidowych w szpitalu wynosi 108, w tym 6 łóżek respiratorowych.  Dodatkowo,  na Oddziale Anestezjologii           i Intensywnej Terapii, leczymy pacjentów z ujemnym wynikiem w kierunku SARS-CoV-2 na            4 łóżkach respiratorowych.

Pozostałe oddziały tzw. zabiegowe, tj., Chirurgiczny oraz Ortopedyczny, a także poradnie specjalistyczne - funkcjonują na dotychczasowych zasadach, przyjmując pacjentów z ujemnym wynikiem w kierunku Covid-19, z pełnym zachowaniem warunków bezpieczeństwa sanitarnego, także  Stacja Dializ udziela świadczeń dla pacjentów ze stwierdzonym koronawirusem na                  3 wyodrębnionych stanowiskach.

Sprawdźmy, czy chorowaliśmy na Covid-19.

Przygotowaliśmy dla Państwa możliwość badań laboratoryjnych:

1.       Przeciwciała SARS CoV-2 w klasie IgG (surowica) – cena 70,00 zł.

2.       Przeciwciała SARS CoV-2 w klasie IgM (surowica) – cena 70,00 zł.

3.       Test na antygen SARS CoV-2 (wymaz) – cena 70,00 zł.

Po uzyskaniu wpisu naszego laboratorium na listę Ministerstwa Zdrowia, uruchomimy także badania PCR.

Jak umówić się na wykonanie badania?
Wystarczy zadzwonić pod numer: (41) 378 24 01 wew. 277 lub 276, pracownik laboratorium udzieli informacji i zapisze na termin badania.

dec.woj.1_1.jpg dec.woj2_1.jpg

Punkt Pobrań w kierunku SARS – CoV-2. Zmiana godzin pracy od 1 czerwca.

Uprzejmie informuję, że od 1 czerwca ulegają zmianie godziny pracy Punktu Pobrań w kierunku SARS-CoV-2....