Zasady przyjęć do Poradni Specjalistycznych

Dodał: lukasz Data: 2021-12-15 13:58:25 (czytane: 1247)

W związku ze zwiększonym zagrożeniem transmisji koronawirusa wynikającym m.in. z nadmiernego gromadzenia się pacjentów przy Poradniach Specjalistycznych, bardzo Państwa proszę o wcześniejsze, telefoniczne umawianie wizyt na konkretny dzień i godzinę oraz punktualne przychodzenie na umówiony termin wizyty.

Informuję, że wyznaczeni pracownicy w Izbie Przyjęć będą weryfikować przychodzące do szpitala osoby, według listy przyjęć do poradni na konkretny dzień. Bardzo proszę, aby wśród oczekujących pacjentów zachowane były zasady sanitarno – epidemiologiczne, tj. dystans i stosowanie maseczek.

Punkt Pobrań w kierunku SARS – CoV-2 (informacja)

Przypominamy, że wymazy od pacjentów przebywających na kwarantannie oraz kierowanych przez lekarzy POZ, pobierane są bezpośrednio...