Szczepienia dzieci przeciw covid-19 w wieku 5-11 lat - komunikat

Dodał: lukasz Data: 2021-12-23 10:02:59 (czytane: 1472)

Poniżej podaję Państwu ważne informacje dot. szczepień dzieci, w wieku 5-11 lat.

1. Do szczepienia, dziecko jest kwalifikowane przez lekarza pediatrę.
  2. Kwalifikacja i szczepienie odbywa się w ramach jednej wizyty, na którą umawiamy się dzwoniąc pod numer: 732 522 999 , w dni powszednie (od poniedziałku do piątku), w godzinach 10:00 - 12:00.
  3. Dodatkowo można umówić dziecko na szczepienie, korzystając z infolinii 989 lub poprzez e-rejestrację dostępną na stronie głównej pacjent.gov.pl.
  4. Punkt Szczepień zlokalizowany jest w budynku POZ (budynek administracji ZOZ), ul. Bohaterów Warszawy 67, w Busku-Zdroju.
  5. Koordynatorem szczepień jest lek. med Krzysztof Wołoszyn - specjalista ds. epidemiologii.
  6. Rodzaj szczepionki to Pfizer-BioNTech w określonej dla dzieci dawce.

Punkt Pobrań w kierunku SARS – CoV-2 (informacja)

Przypominamy, że wymazy od pacjentów przebywających na kwarantannie oraz kierowanych przez lekarzy POZ, pobierane są bezpośrednio...