Operacja profesora Krzysztofa Bieleckiego

Dodał: Urszula Data: 2017-05-08 14:32:20 (czytane: 3443)

W dniu 5 maja br. w buskiej lecznicy przeprowadzona została operacja przez prof. nadzw. dr hab. n. med. Krzysztofa Bieleckiego w asyście specjalistów naszej placówki: lek. med. Grzegorza Gąsiora – Kierownika Bloku Operacyjnego i lek. med. Mariana Piotrowkiego – Z-cy Kierownika Oddziału Chirurgicznego Ogólnego.

20170505_084647.jpg

Pacjent, po wcześniejszej diagnozie i konsultacji u Pana Profesora i lek. med. Przemysława Borowieckiego - Kierownika Oddziału Chirurgicznego Ogólnego, poddany został operacji torbieli wielokomorowej ogona trzustki. Operacja przebiegła bez powikłań, pacjent czuje się dobrze i dochodzi do zdrowia.

20170505_084717.jpg

Efekty takie uzyskuje się dzięki dobremu rozpoznaniu przedoperacyjnemu choroby - ocenie stopnia jej zaawansowania i właściwej kwalifikacji. Ogromne znaczenie ma również fakt, że udzielający w naszym szpitalu konsultacji Profesor Krzysztof Bielecki to specjalista w rozpoznawaniu i leczeniu tego typu schorzeń, co ma kluczowe znaczenie w przebiegu leczenia.

Opr. U.T i K.L-B

Święto Konstytucji 3 Maja z udziałem delegacji buskiego szpitala

W dniu 3 maja 2017r. obchodzona była 226 rocznica uchwalenia pierwszej w Europie i drugiej na świecie Ustawy regulującej organizację...