Festyn

Dodał: Urszula Data: 2017-05-17 11:22:40 (czytane: 3195)

Serdecznie zapraszamy na festyn „Nie Ma Jak Rodzina”, organizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju w dniu 26 maja br.

Szpital będzie uczestniczył w festynie pod hasłem przewodnim „ Bądź świadomą mamą – służymy informacją”. W ramach udziału pielęgniarki i położne z naszej placówki będą wykonywały badania poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia, a także porady dotyczące macierzyństwa.

festyn_plakat_2017_zmiejszony.jpg

Dyrekcja ZOZ w Busku-Zdroju

Informacja

Poszukujemy mieszkania dla lekarza zatrudnionego w naszym szpitalu. Preferowana wielkość mieszkania to 60-70 m2 w Busku-Zdroju lub okolicy...