Wiadomości - Aktualności

Bezpłatne badania laboratoryjne – jak je uzyskać !!

Dodał: Urszula Data: 2017-07-07 12:23:53 (czytane: 810)

Powszechnie wiadomo, że badania laboratoryjne wykonywane w buskim szpitalu charakteryzują się wysoką jakością i dokładnością wyników a realizowane są przez wykwalifikowany i doświadczony personel, na najnowocześniejszej aparaturze medycznej.

 image006.jpg

Obserwujemy ostatnio, iż coraz liczniejsza grupa pacjentów wykonuje badania w naszym laboratorium odpłatnie, celem weryfikacji wcześniej uzyskanych wyników u innych podmiotów wykonujących badania bezpłatnie, głównie dla POZ-tów.

Dlatego przypominamy, aby wykonać bezpłatnie badania w naszym laboratorium, wystarczy tylko zapisać się do Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) funkcjonującej przy naszym szpitalu.  POZ mieści się na parterze budynku administracji, do którego również przystosowany jest podjazd dla osób niepełnosprawnych i bezpłatny parking.

Zapewniona jest tu Państwu pełna kompleksowość świadczonych i wykonywanych usług medycznych i laboratoryjnych na bardzo wysokim poziomie przez doświadczony personel.  Nie warto, więc płacić za badania laboratoryjne, skoro można je wykonać bezpłatnie w naszym szpitalu, do czego zachęcamy.

 

Opr. U.T

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Kondolecje

...