Wiadomości - Aktualności

Dział Rehabilitacji ZOZ w nowej lokalizacji.

Dodał: lukasz Data: 2021-01-18 10:17:56 (czytane: 426)

W związku z funkcjonowaniem w Szpitalu Powiatowym w Busku-Zdroju, oddziałów leczących pacjentów z Covid-19 nastąpiła konieczność czasowego zaprzestania działalności min. Działu Rehabilitacji Leczniczej, który pierwotnie zlokalizowany był w szpitalu, naprzeciw pracowni RTG.

Przerwa w udzielaniu świadczeń rehabilitacji leczniczej, trwała od miesiąca marca 2020r., do chwili obecnej.
Aby umożliwić Państwu korzystanie z rehabilitacji, fizjoterapii i innych tego rodzaju świadczeń,  koniecznym stało się przeniesienie całego działu Rehabilitacji Leczniczej w inną lokalizację i jest to budynek dawnej szkoły budowlanej przy ul. Bohaterów Warszawy 106. W trybie pilnym dokonaliśmy modernizacji obiektu i jest on już gotowy na przyjęcia pacjentów. Rejestracja i informacja dotycząca rehabilitacji leczniczej, jest dostępna pod numerem telefonu: 536 812 137.
Także w tym budynku znajduje się Punkt Pobrań Materiału do Badań Laboratoryjnych, a także Punkt Szczepień przeciwko Covid -19.

LCH_0386.JPG

Przy tej okazji składam serdeczne podziękowanie Panu Markowi Krzemińskiemu, za wydzierżawienie budynku wraz z terenem na cele działalności szpitala. Jednocześnie bardzo proszę, aby z bezpłatnego parkingu (dawne boisko sportowe) korzystali wyłącznie pacjenci szpitala.


Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju
Grzegorz Lasak

Zdjęć w galerii: 20
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Komunikat ws szczepień

Informujemy, że do dnia 14.01.2021r., w Szpitalu Powiatowym w Busku-Zdroju, zaszczepiono 615 osób przeciw Covid-19. Są to pracownicy...