Wiadomości - Aktualności

Główny korytarz w ZOZ, wkrótce w nowej odsłonie

Dodał: lukasz Data: 2019-06-13 10:52:39 (czytane: 256)

Trwają prace modernizacyjne głównego holu ZOZ (korytarz przy Dziale Rehabilitacji Leczniczej i Dziale Diagnostyki Obrazowej). Zadanie realizowane jest w ramach projektu: „Modernizacja korytarza w łączniku budynku szpitalnego przy Dziale Rehabilitacji Leczniczej i Dziale Diagnostyki Obrazowej”.

W pierwszym etapie została wykonana wykładzina typu tarkett. Zaś  w drugim etapie zostaną pomalowane ściany, zamontowane zostaną odbojnice, a także korytarz zostanie wyposażony w nowe krzesełka dla oczekujących pacjentów. Wyeksploatowane drewniane drzwi zostały wymienione na nowoczesne – aluminiowe. Zadanie realizowane jest ze środków własnych w kwocie 80 721,26 zł, oraz z dotacji z Powiatu Buskiego w kwocie 33 812,45 zł.

Już w lipcu br., nasi pacjenci będą oczekiwać na badania w zupełnie nowym, przyjaznym otoczeniu. Należy podkreślić, że przedmiotowy korytarz nie był modernizowany ponad 20 lat.

 

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju

Grzegorz Lasak

Zdjęć w galerii: 11

Zobacz także

Nasi laureaci plebiscytu „Hipokrates Świętokrzyski 2018”

Dodane: 2019-07-17 09:01 - czytane (91)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dofinansowanie ze środków Powiatu Buskiego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju informuje o zakończeniu realizacji zadania polegającego na wymianie tarketu na korytarzu...