Wiadomości - Aktualności

Nowa winda w buskim szpitalu

Dodał: Urszula Data: 2017-10-31 14:06:29 (czytane: 755)

Sprawiająca od pewnego czasu kłopoty w użytkowaniu, wyeksploatowana winda osobowa, łącząca Blok Operacyjny z trzema oddziałami zabiegowymi i Izbą Przyjęć, została zastąpiona fabrycznie nową.

Prace wykonywane były z należytą starannością, zrealizowane zostały w terminie od 25 września do 31 października br. Wykonawcą zlecenia była firma WINDA WARSZAWA S.p. z o.o., a instalację przeprowadzono pod nadzorem kierownika montażu Tomasza Ranachowskiego.
Całkowity koszt inwestycji wyniósł: 214 512 zł, w tym znaczna kwota: 208 076,64 zł, to dotacja celowa ze środków Powiatu Buskiego w ramach zadania pn.: „Zakup i montaż dźwigu osobowego łączącego Blok Operacyjny z oddziałami zabiegowymi”.

20171031_100450.jpg

W dniu dzisiejszym Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju wraz z pracownikami odpowiedzialnymi za odbiór instalacji dokonał pierwszego przejazdu, po czym niezwłocznie udostępniono windę dla szerokiego grona naszych pacjentów.

Mamy nadzieję, że nowa winda będzie służyła niezawodnie, przez długie lata.

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konsultacje Prof K.Bieleckiego

Przypominamy specjalista z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki będzie udzielał konsultacji...