Wiadomości - Aktualności

Opłatek w buskim ZOZ

Dodał: lukasz Data: 2018-12-20 10:55:19 (czytane: 1470)

Zaproszeni goście, dyrekcja, kierownicy oddziałów i działów, pielęgniarki koordynujące uczestniczyli w tradycyjnym spotkaniu opłatkowym w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju.

Wspólne kolędowanie i dzielenie się opłatkiem to nasza tradycja. Wśród zgromadzonych gości znaleźli się: Starosta Buski Jerzy Kolarz, Dyrektor Hospicjum w Busku-Zdroju  Jarosław Zatorski oraz Naczelnik Wydziału Spraw Obywatelskich, Zdrowia i Obrony Cywilnej Sławomir Dalach.

Spotkanie opłatkowe rozpoczął Dyrektor Grzegorz Lasak, który przywitał wszystkich uczestników i złożył zgromadzonym świąteczno – noworoczne życzenia. Następnie kapelan szpitala - ksiądz Tadeusz Domagała odczytał fragment Pisma Świętego i zmówił krótką modlitwę. Złożono życzenia wszystkim obecnym oraz całej załodze szpitala. Na koniec, w świątecznej atmosferze, wszyscy zgromadzeni przełamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia świąteczno-noworoczne.

Zdjęć w galerii: 35

Zobacz także

Buski Szpital z myślą o seniorach

Dodane: 2019-09-19 12:51 - czytane (36)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Teraz krótsze kolejki do specjalisty ortopedy

Poradnia Chirurgii Urazowo – Ortopedycznej w ZOZ w Busku-Zdroju cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród pacjentów, dlatego liczba...