Wiadomości - Aktualności

Przybywa pacjentów w POZ przy buskim szpitalu

Dodał: lukasz Data: 2019-08-09 14:27:48 (czytane: 841)

Coraz liczniejsze grono pacjentów wybiera nasz POZ, jako miejsce opieki lekarza rodzinnego. Cieszy nas ten fakt, dlatego zachęcamy do składania deklaracji, które można wypełnić na miejscu lub elektronicznie.

Jak Państwu wiadomo, z dniem 1 listopada 2016 r.,  uruchomiony został POZ, którego kierownikiem jest lek. med. Piotr Cysewski. Poradnia funkcjonuje codziennie w dni powszednie od godziny 8:00 do 18:00.  Ponadto, z dniem 1 października 2017 r., rozpoczęła działalność Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna (NiŚOZ) której kierownikiem jest lek.med Joanna Salamon - Pandewa. W ramach NiŚOZ można skorzystać z porady lekarza rodzinnego od godziny 18:00 do 8:00 dnia następnego, oraz w soboty i pozostałe dni ustawowo wolne od pracy.

poz1.JPG

Naszą przewagą nad innymi POZ-ami są:


•    Lokalizacja – usługi w jednym miejscu (budynek szpitala) pracownie diagnostyczne: Laboratorium, RTG, USG, Rezonans Magnetyczny, Tomograf Komputerowy, Pracownia Onkologiczna, Pracownia Mammograficzna.
•    Znani i lubiani przez naszych pacjentów specjaliści.
•    POZ mieści się na parterze budynku administracji, do którego również przystosowany jest podjazd dla osób niepełnosprawnych i bezpłatny parking.
•    Możliwość skorzystania z pakietów badań laboratoryjnych w atrakcyjnych cenach.
 
W jaki sposób  zapisać się do naszego POZ?

Wystarczy wypełnić deklarację ze strony NFZ: http://nfz.gov.pl/dla-swiadczeniodawcy/pliki-do-pobrania/druki/ , lub w rejestrami POZ mieszczącej się na parterze budynku administracji ZOZ, pokój nr 6. Informacja telefoniczna: 41 378 24 01 – 05 wew. 343.
 

Serdecznie zapraszamy

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju

Grzegorz Lasak

 

Zobacz także

Rozbudowa monitoringu wizyjnego w szpitalu

Dodane: 2020-08-07 09:08 - czytane (137)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Podziękowania dla Działu Rehabilitacji Leczniczej

...