Wiadomości - Aktualności

Sprzątanie szpitala na nowoczesnym sprzęcie

Dodał: Urszula Data: 2017-07-18 12:35:24 (czytane: 1243)

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważnym aspektem w funkcjonowaniu podmiotów leczniczych jest zachowanie czystości, higieny i bezpieczeństwa i jak trudne to zadanie. Realizowane jest ono w różny sposób i z różnym skutkiem.

 image006_1.jpg

 

Dzięki refundacji ze środków (PFRON), z tytułu zatrudnienia osoby niepełnosprawnej, pozyskano środki finansowe na nowoczesną maszynę czyszczącą, samojezdną z wyposażeniem typu Nilfisk SC 2000. Maszyna ta spełnia ważną rolę w utrzymaniu czystości głównie na dużych powierzchniach takich jak korytarze czy szpitalne hole, dlatego zapewne doskonale sprawdzi się w naszej lecznicy.

Dyrekcja szpitala składa serdeczne podziękowanie zarówno Starostwu Powiatowemu
w Busku – Zdroju jak również Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Busku – Zdroju za pomoc w pozyskaniu dofinasowania. Warto przypomnieć, że kilka miesięcy wcześniej, szpital pozyskał dofinasowanie w podobnej wysokości na utworzenie miejsca pracy dla osoby niepełnosprawnej wraz z wykonaniem sieci monitoringu wizyjnego na terenie całego szpitala.

 

 

Opr. U.T, K.L.B. 

 

Zdjęć w galerii: 10
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Pracownia Mammografii w buskim szpitalu już działa.

Ze statystyk wynika, że rocznie z powodu raka piersi umiera w Polsce ponad pięć tysięcy kobiet. Bardzo często choroba dotyka kobiety,...