Wiadomości - Covid-19

Szczepienia przeciwko COVID-19 - komunikat!!!

Dodał: lukasz Data: 2020-12-21 07:35:08 (czytane: 3492)

Niniejszym informuję, że Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju, jako tzw. szpital węzłowy, realizuje szczepienia przeciwko COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia (m. in. lekarzy, lekarzy dentystów, pielęgniarek i położnych, pozostałych zawodów medycznych, zawodów niemedycznych, w tym personelu administracyjnego i pomocniczego w podmiotach leczniczych – bez względu na formę współpracy).

Wszystkie podmioty wykonujące działalność leczniczą, a także pracowników aptek zapraszamy do współpracy.

W zgłoszeniu należy podać dane pracownika, tj. imię, nazwisko, PESEL, informacje   o wykonywaniu zawodu medycznego (tak / nie), informację o miejscu pracy oraz skan oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – wzór w załączeniu, oraz numer telefonu kontaktowego. Zgłoszenia należy przesyłać na adres email: sekretariat@zoz.busko.com.pl. w terminie do 28 grudnia 2020 r. godz. 1300.  Koordynatorem ws. szczepień jest lek. med. Krzysztof Wołoszyn, specjalista ds. epidemiologii, chorób wewnętrznych, reumatologii, nr tel. 41 378 24 01 wew. 236.

Informacja na temat tzw. szczepień populacyjnych dla wszystkich mieszkańców będzie zamieszczona w późniejszym terminie. ZOZ w Busku-Zdroju zgłosił akces również do wykonywania szczepień populacyjnych.

 

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych - do pobrania


Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju
Grzegorz Lasak

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Konsultacje Prof K.Bieleckiego

Informujemy, że specjalista z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej prof. dr hab. n. med. Krzysztof Bielecki będzie udzielał...