Święty Mikołaj u najmłodszych pacjentów buskiego szpitala

Dodał: jerzy Data: 2022-12-06 13:56:03 (czytane: 1733)

W dniu 6 grudnia wszyscy, a w szczególności dzieci, czekają z utęsknieniem na Świętego Mikołaja. Dlatego też, jak co roku, w Oddziale Pediatrycznym Zespołu Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju przygotowano niespodziankę dla najmłodszych pacjentów hospitalizowanych w naszej placówce. We współpracy z Kołem Pediatrycznym działającym przy Wyższej Szkole Umiejętności Zawodowych w Pińczowie została przygotowana inscenizacja, a Święty Mikołaj wręczał liczne prezenty naszym milusińskim.

Miłą niespodzianką była niezapowiedziana wizyta na oddziale Starosty Buskiego Jerzego Kolarza, który wraz z dyrektorem szpitala Grzegorzem Lasakiem rozdawał najmłodszym pacjentom słodkości, życząc jednocześnie szybkiego powrotu do zdrowia.

Tradycyjnie całość przedsięwzięcia koordynowała niezawodna Pani Anna Zawadzka – pielęgniarka koordynująca w oddziale.

Dziękuję wszystkim sponsorom, wolontariuszom i pracownikom za zorganizowanie tak miłego i sympatycznego spotkania ze Świętym Mikołajem dla dzieci przebywających w tym czasie w szpitalu.

IMG_20221206_085826.jpg

Życzenia świąteczne od biskupa kieleckiego

Biskup kielecki złożył na ręce Dyrektora, życzenia świąteczne dla wszystkich pracowników ZOZ....