Wiadomości - Aktualności
Festyn profilaktyczno-edukacyjny z udziałem ZOZ w Busku-Zdroju.
Dodał: jerzy Data: 2026-05-11 10:54:09 (czytane: 299)
Podczas festynu profilaktyczno-edukacyjnego poświęconego bezpieczeństwu osób, ze szczególnym uwzględnieniem seniorów, organizowanego przez IPA (International Police Association - Sekcja Polska) Region Kielce Centrum, wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Busku-Zdroju, pracownicy buskiego szpitala wykonali dla wszystkich chętnych badania: pomiar poziomu glukozy we krwi, pomiar ciśnienia tętniczego oraz edukację w zakresie samobadania.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie na bardzo dobrze zorganizowany i przeprowadzony festyn, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.
Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju
Janina Dobaj



