Podziękowanie!

Dodał: Urszula Data: 2018-02-02 14:38:21 (czytane: 3694)

Panu Piotrowi Wąsowiczowi – Radnemu Rady Powiatu Busku-Zdroju, składam serdeczne podziękowanie za darowiznę rzeczową w postaci pieluchomajtek dla seniorów hospitalizowanych w naszej placówce na Oddziale Geriatrycznym.

W województwie świętokrzyskim znajdują się jedynie dwa Oddziały Geriatryczne tj. w naszej placówce i w Szpitalu w Staszowie. W naszym oddziale znajduje się 25 łóżek, które ze względu na dużą liczbę mieszkańców w wieku powyżej 65 roku życia są stale w pełni obłożone

image003_1.jpg

Koszty związane z zabezpieczeniem pacjentów w jednorazowe materiały higieniczne, opatrunkowe, itp. są bardzo wysokie. Każdorazowa darowizna jest dużą pomocą dla naszego szpitala.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wsparcie.

image002_1.jpg