Nowe maszyny sprzątające w Buskim Szpitalu

Dodał: jerzy Data: 2023-05-26 08:12:21 (czytane: 1054)

Dzięki dofinansowaniu ze środków PFRON na wyposażenie stanowiska pracy dla osoby niepełnosprawnej udało się zakupić dwa nowe urządzenia do sprzątania Szpitala. Co prawda maszyny te nie zastąpią pracy salowych i sprzątaczek, ale znacząco tą pracę ułatwią.
      Wartość zakupu urządzeń to kwota 79 731,06 zł brutto, z czego dofinansowanie z Powiatowego Urzędu Pracy w Busku-Zdroju wynosi 79 000 zł, a udział własny Szpitala to jedynie kwota 731,06 zł. Po raz kolejny składam serdeczne podziękowania Panom: Jerzemu Kolarzowi Staroście Buskiemu i Marianowi Szostakowi Dyrektorowi Powiatowego Urzędu Pracy w Busku-Zdroju.

mas1.jpg

mas2.jpg