Szkoleń ciąg dalszy

Dodał: jerzy Data: 2023-06-16 12:44:05 (czytane: 959)

Kolejna grupa 28 pielęgniarek naszego Szpitala rozpoczęła w dniu wczorajszym szkolenie – kurs specjalistyczny „Komunikowanie interpersonalne w pielęgniarstwie”.
To jedno z wielu szkoleń organizowanych przez Ośrodek Kształcenia Świętokrzyskiej Izby Pielęgniarek i Położnych w Kielcach a finansowanych ze środków unijnych. Celem kształcenia w tym kursie jest przygotowanie pielęgniarki, położnej do samodzielnego realizowania świadczeń w zakresie komunikowania interpersonalnego z pacjentem, jego rodziną i zespołem terapeutycznym oraz przeprowadzania negocjacji w celu rozwiązania problemów i konfliktów.

Jadwiga Maciejska
                                                                     Naczelna Pielęgniarka ZOZ w Busku-Zdroju