Dodał: jerzy Data: 2024-01-17 09:06:07 (czytane: 1079)

Składam serdeczne podziękowania firmie „Usługi Remontowo-Budowlane Jarosław Czerw” z Winiar za pomoc przy kompleksowym uszczelnianiu okien w Oddziale Pediatrycznym (dziecięcym) ZOZ w Busku-Zdroju. Panowie Jarosław Czerw, Wojciech Czerw i Sławomir Czerw szybko i skutecznie spowodowali, że poprawił się komfort pobytu w oddziale naszych najmłodszych pacjentów.

Warto wspomnieć, że  okna z PCV w budynkach szpitala mają już ponad 20 lat i wymagają wymiany. Z chwilą uruchomienia nowych programów finansowych dla szpitali m.in. na termomodernizację, w pierwszej kolejności zaczniemy wymianę okien od Oddziału Pediatrycznego.

Do chwili obecnej Szpital skorzystał z dofinansowania na wymianę wszystkich kaloryferów w budynkach a także wymieniliśmy wewnętrzne i zewnętrzne oświetlenie na LED – energooszczędne. Kilka lat wcześniej budynki i stropy dachowe zostały docieplone.

Dziękuję