Wiadomości - Aktualności

Festyn z udziałem ZOZ w Busku-Zdroju

Dodał: lukasz Data: 2019-06-03 14:39:09 (czytane: 1004)

Podczas festynu pn. „Nie ma jak rodzina” organizowanego corocznie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku – Zdroju, w namiocie buskiego szpitala odbywały się dla chętnych badania profilaktyczne.

Oprócz pomiaru ciśnienia oraz poziomu cukru we krwi, nasz personel medyczny dokonywał bezpłatnych testów w kierunku wykrywania wirusowego zakażenia wątroby typu C (HCV).  

Jest to kolejny rok, gdy ponad kilkaset osób skorzystało z tej niecodziennej okazji, wykonania badań poza terenem szpitala powiatowego. Cieszy fakt rosnącej świadomości mieszkańców Buska-Zdroju oraz gości z całej Polski, którzy od samego początku formowali kolejkę do dwóch stanowisk pielęgniarskich.

     Chętnie organizujemy oraz współuczestniczymy w podobnych inicjatywach, mając na celu dotarcie z akcjami profilaktycznymi do jak największej ilości osób.

        Dziękuję za zaproszenie na bardzo dobrze zorganizowany i przeprowadzony festyn, w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć.

 

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju

Grzegorz Lasak 

Zdjęć w galerii: 44

Zobacz także

Oddział Chirurgiczny – zakończona modernizacja.

Dodane: 2020-07-13 11:20 - czytane (145)

TAGI:


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Dzień Dziecka w Oddziale Pediatrycznym

Coroczną tradycją w Oddziale Pediatrycznym buskiego szpitala, jest obdarowywanie najmłodszych pacjentów słodkościami i drobnymi upominkami....