Wiadomości - Aktualności

ZOZ w Busku-Zdroju Informuje!!!

Dodał: Urszula Data: 2017-09-06 13:27:04 (czytane: 1673)

Wykonując ustawowy obowiązek informowania pacjentów o podwykonawcach realizujących świadczenia w Zespole Opieki Zdrowotnej w Busku-Zdroju uprzejmie informuję, iż z dniem 31.08.2017 r. firma SECURA-MED Zbigniew Pręgowski ul. Bajkowa 9, 26-026 Brzeziny k/Kielc nie będzie już świadczyła usług zdrowotnych – wykonywanie badań polisomnograficznych (zaburzenia oddychania w czasie snu) na Oddziale Gruźlicy i Chorób Płuc w Busku-Zdroju, ponieważ niniejsza umowa została rozwiązana.

Przedmiotowe świadczenia zdrowotne będą niebawem wykonywane samodzielnie przez szpital bez angażowania podmiotów zewnętrznych. Ponadto przypominam, iż funkcji kierownika Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc nie pełni już Pani lek. med. Lidia Głowicka- Pręgowska.
Z dniem 09.08.2017 r. stanowisko kierownika Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc sprawuje Pani lek. med. Katarzyna Cysewska posiadająca dwie specjalizacje z dziedziny chorób płuc i chorób wewnętrznych.

 

Dyrektor ZOZ w Busku-Zdroju
         Grzegorz Lasak

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Nowy Ordynator Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 9 sierpnia 2017 r. funkcję Kierownika Oddziału Gruźlicy i Chorób Płuc sprawuje Pani lek. med. Katarzyna...