ikon02

ikon03

prosba o wsparcie

Aktualności

Pani Dorota Mikuła – Ruszyncew nauczycielem języka polskiego dla lekarzy z Ukrainy

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 201 razy)

Pani Dorota, jest nauczycielem języka polskiego z doświadczeniem zarówno w Polsce jak również za granicą, ukończyła filologię polską i rosyjską. Między innymi była lektorem języka polskiego na Uniwersytecie Tarazkim w Kazachstanie, uczyła w tym kraju również studentów polonii. więcej»

TAGI:

Kolejni lekarze z Ukrainy w buskim szpitalu

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 314 razy)

Miło nam poinformować Państwa, że w dniu dzisiejszym, zawarte zostały umowy o pracę z kolejnymi lekarzami z Ukrainy i są to: Nadiia Kozachenko – specjalista ginekolog – położnik, Olesia Valkovska – specjalista ginekolog – położnik oraz Oleh Valkovskyi – specjalista chirurg. więcej»

Szpital zatrudni polonistę

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 241 razy)

Szpital Powiatowy w Busku-Zdroju zatrudni nauczyciela polonistę (także emeryta) do nauki języka polskiego lekarzy z Ukrainy. więcej»

Podziękowanie dla personelu Oddziału Wewnętrznego

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 244 razy)

Nie przegap

Imprezy