ikon01

ikon02

ikon04

ikon03

Upominki od wolontariuszy dla najmłodszych pacjentów szpitala

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 41 razy)

W dniu 14 czerwca br., przedstawiciele Szkolnego Koła Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej w Zagości, przekazali naszym najmłodszym pacjentom Oddziału Pediatrycznego, zestawy klocków konstrukcyjno – edukacyjnych. więcej»

TAGI:

Główny korytarz w ZOZ, wkrótce w nowej odsłonie

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 52 razy)

Trwają prace modernizacyjne głównego holu ZOZ (korytarz przy Dziale Rehabilitacji Leczniczej i Dziale Diagnostyki Obrazowej). Zadanie realizowane jest w ramach projektu: „Modernizacja korytarza w łączniku budynku szpitalnego przy Dziale Rehabilitacji Leczniczej i Dziale Diagnostyki Obrazowej”. więcej»

Dofinansowanie ze środków Powiatu Buskiego

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 150 razy)

Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku – Zdroju informuje o zakończeniu realizacji zadania polegającego na wymianie tarketu na korytarzu przy Dziale Rehabilitacji Leczniczej i Dziale Diagnostyki Obrazowej. więcej»

Festyn z udziałem ZOZ w Busku-Zdroju

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 144 razy)

Podczas festynu pn. „Nie ma jak rodzina” organizowanego corocznie przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku – Zdroju, w namiocie buskiego szpitala odbywały się dla chętnych badania profilaktyczne. więcej»

Nie przegap

Imprezy