ikon02

ikon04

ikon03

prosba o wsparcie

Punkt Pobrań w kierunku SARS – CoV-2 (informacja)

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 663 razy)

Przypominamy, że wymazy od pacjentów przebywających na kwarantannie oraz kierowanych przez lekarzy POZ, pobierane są bezpośrednio przy budynku Oddziału Chorób Zakaźnych. więcej»

Odwiert trzeciej studni w ZOZ w Busku-Zdroju

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 122 razy)

Szpital Powiatowy w Busku-Zdroju korzysta z wody zarówno z miejskiego ujęcia jak również z dwóch własnych studni głębinowych. Wzrost kosztów zużycia wody oraz odprowadzania ścieków, były podstawą do podjęcia decyzji o wykonaniu trzeciej studni głębinowej. Chcemy bowiem maksymalnie ograniczyć koszty zakupu wody z miejskiej sieci wodociągowej. więcej»

Pismo do Ministra Zdrowia - Pana Adama Niedzielskiego

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 186 razy)

TAGI:

Negatywny przykład parkowania na terenie ZOZ

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 246 razy)

Na podstawie tego negatywnego przykładu, prosimy o przestrzeganie znaków drogowych obowiązujących na terenie wewnętrznym szpitala i jednocześnie poszanowanie zieleni. więcej»

Nie przegap

Imprezy